3D Méréstechnikus

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Zeiss típusú Contura mérőgép (Calypso 5.0 software) használata, komplett felügyelete
  • Mérési programok írása
  • Mérések végrehajtása
  • Új projektekhez tartozó mérések leegyeztetése a kollégákkal
  • Minőségbiztosítási osztály támogatása

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett végzettség
  • Stabil, megbízható német nyelvtudás
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Méréstechnikus” jeligével küldje el az allas08@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30 576 3334; +36 1 550 0105