Auftrag előkészítő

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártási megbízások lista szerinti előkészítése, könyvelése, annak érdekében, hogy a megfelelő mennyiségű alapanyag a megfelelő időben a sorra kerüljön
  • Beérkező alapanyagok pontos lemérése, raktári pozícióra való mozgatása és könyvelése
  • Utánrendelések kiadása a gyártó csoportoknak
  • Sori maradék anyag újbóli beraktározása
  • Raktárkészlet folyamatos felügylete, szükség esetén javítása

Elvárás:

  • Középfokú végzettség
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat (főként komissiózás)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, alaposság
  • 3 műszak vállalása

Előny:

  • Logisztikai végzettség
  • Targoncakezelői jogosítvány
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Műszakokhoz igazodó, ingyenes céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Auftrag előkészítő” jeligével küldje el az allas08@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30 576 3334; +36 1 550 0105