CNC gépkezelő – beállító (Forgácsoló)

Dinamikusan fejlődő Jászárokszállási multinacionális cég modern technológiával felszerelt forgácsoló üzemegységébe hosszú távon keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

CNC gépkezelő - beállító

(Forgácsoló)

Feladatok:

  • FANUC vezérlésű több orsós CNC esztergagépek kezelése és beállítása különböző műszaki dokumentációk alapján
  • Szerszámcserék, korrekciók elvégzése

Elvárások:

  • Tapasztalat CNC forgácsoló gép kezelésében, beállításában és/vagy szakirányú képesítés
  • Műszaki és méréstechnikai ismeretek /műszaki rajzok és jelölések megfelelő értelmezése, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb./
  • Folyamatos munkarend vállalása /12 órás műszak 3 napos váltásban/

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„CNC gépkezelő - beállító” jeligével juttassa el az allas04@miljob.hu e-mail címre.

További információ:+36-30/412-7265; +36-1/550-0103