Első darab vizsgáló munkatársat keresünk Jászberénybe

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő
multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres új
kollégákat az alábbi munkakörbe:

Első darab vizsgáló munkatárs

Feladatok:

  • Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok
    részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil
    projektor)
  • Mérési eredmények rögzítése
  • Gyártás megkezdésének jóváhagyása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki
    tapasztalat
  • Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok
    értelmezése, jelölések, stb.)
  • Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)
  • Idegen nyelvtudás (német vagy angol)

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú
    munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye:

Jászberény

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Első darab
vizsgáló munkatárs” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További
információ: +36 30/1939 000