Finomtervező munkatársat keresünk Jászárokszállásra

Dinamikusan fejlődő autóipari beszállító
vállalat bővülés céljából felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Finomtervező

Feladat:

  • Termelési tervek előállítása, illetve nyomon
    követése, kapacitástervezés
  • Folyamatos kapcsolattartás a német anyacéggel,
    szóban és írásban egyaránt
  • Logisztikai folyamatok felügyelete
  • Kiszállítási dátumok folyamatos aktualizálása

Elvárások:

  • Műszaki affinitás
  • Német és/vagy angol közép/felsőfokú nyelvtudás
    (aktív és folyékony nyelvismeret szóban és írásban elengedhetetlen)
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Jó szervezőképesség, csapatmunka
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó teherbíró képesség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit
kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú
    munkalehetőség
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés
helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette
érdeklődését, kérjük, önéletrajzát,

„Finomtervező” jeligével juttassa el az allas06@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36-30/193 9000