Kamera beállító munkatársat keresünk Nyírbátorba

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő
multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres
munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Kamera beállító

Feladatok:

  • Optikai mérő-, ellenőrző- és válogató berendezések programozása,
    beállítása, felügyelete, karbantartása
  • Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések végrehajtása,
    adatok regisztrálása
  • Hibaelemzések lefolytatása, a szükséges intézkedések
    kidolgozása és bevezetése
  • Új termékek hibalehetőségeinek vizsgálata
  • Operátorok támogatása, munkafolyamatok betanítása
  • Csoportvezetőkkel való közös munkavégzés

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Kiváló műszaki ismeretek
  • Informatikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Folyamatos
    fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil
    multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus,
    jó csapat, összetartó kollégák
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Kamera beállító”
jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30 1939
000