Kameraellenőrzési specialista mérnök álláslehetőség Jászárokszálláson

Jászárokszállási
multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába
keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Kameraellenőrzési
specialista mérnök

Feladatok:

  • Mintagyártások
    megtervezése és kivitelezése
  • Új
    technológiát meghatározó gépek, berendezések, programok, szerszámok,
    segédanyagok specifikálása, átvétele, beüzemelése, jóváhagyása
  • Meglévő
    technológiák optimalizálása, fejlesztése
  • A
    technológiát támogató dokumentációk előkészítése, aktualizálása
  • A
    technológiára visszavezethető kapacitászavarok és minőségügyi problémák
    kezelése, megoldása
  • Aktív
    és folyamatos kommunikáció a német fejlesztési központtal

Elvárások:

  • Felsőfokú
    műszaki végzettség (gépész- villamos- vegyész, illetve egyéb mérnök)
  • Műszaki
    ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök ismerete és
    gyakorlatban való alkalmazásuk)
  • Tömeggyártásban,
    illetve autóiparban szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kameraellenőrzési
    területen szerzett gyakorlat
  • Kommunikációs
    szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Megbízható,
    hatékony munkavégzés
  • Motivált,
    önálló, felixibilis személyiség

Előny:

  • Problémamegoldó
    és analitikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos
    fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil
    multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus,
    jó csapat, összetartó kollégák
  • Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös,
Jászberény térsége)

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Kameraellenőrzési
specialista mérnök” jelige feltüntetésével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További
információ: +36-30/1939 000