Méréstechnika-Technológiai specialista

Német
tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító
vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A termelésben a termék minőségét ellenőrző elektronikus funkció
    teszterek programozása, hardverek fejlesztése és az alkalmazásoknál felmerülő
    problémák kezelése, megoldása
  • Ugyanezen területen a műszakos munkarendben dolgozó technikusok
    képzése, szakmai felügyelete
  • Kapcsolattartás a termeléssel és a minőségbiztosítással
    Magyarországon, illetve a termék- és technológia fejlesztő központtal
    Németországban

Elvárások:

  • Villamosmérnöki, mechatronikai mérnöki, esetleg mérnökinformatikus
    végzettség
  • Legalább középszintű, folyékony német és/vagy angol nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Határozott fellépés

Előny:

  • Többéves szakirányú tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Méréstechnika-Technológiai
specialista” jeligével küldje el az allas09@miljob.hu
e-mail címre.

További
információ: +36 30 576 3334; +36 1 550 0105