Műszakvezető

NYÍRBÁTORI dinamikusan fejlődő autóipari beszállító vállalat

bővülés céljából hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • 100-150 fő /csoportvezetők, gépbeállítók, sori dolgozók/ munkájának irányítása, szervezése, ellenőrzése
  • Szabadságtervezés
  • Munka- és balesetvédelmi szabályok, rend, fegyelem, tisztaság betartatása/betartatása
  • Termelés folyamatos felügyelete, irányítása
  • 5S ellenőrzése, kiértékelése
  • Termelésvezetés felé riportálas

Elvárások:

  • Gyártó/termelő területen nagyobb csoport vezetésében szerzett vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Mérőeszköz-és műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Műszakvezető” jeligével juttassa el az allas04@miljob.hu e-mail címre. További információ: 30/412-7265; 06-1/550-0103