Műszakvezető munkatársat keresünk Jászberénybe

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő
multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres új
kollégákat az alábbi munkakörbe:

Műszakvezető

Feladatok:

  • 100-150 fő /csoportvezetők, gépbeállítók, sori
    dolgozók/ munkájának irányítása, szervezése, ellenőrzése
  • Szabadságtervezés
  • Munka- és balesetvédelmi szabályok, rend, fegyelem,
    tisztaság betartása/betartatása
  • Termelés folyamatos felügyelete, irányítása
  • 5S ellenőrzése, kiértékelése
  • Termelésvezetés felé riportálas

Elvárások:

  • Gyártó/termelő területen nagyobb csoport vezetésében
    szerzett vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Mérőeszköz-és műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Jászberény

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Műszakvezető”
jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36-30/1939 000