Projektmérnök álláslehetőség Jászárokszálláson!

Dinamikusan fejlődő
jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan
bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Projektmérnök

Feladatok:

  • Főként kialakított gyártó folyamatok,
    gyártósorok áttelepítése a németországi anyavállalattól a magyarországi
    telephelyekre
  • Részvétel az új gyártósorok
    kialakításában, optimalizálásában
  • Házon belüli projektek (6 Sigma, Lean,
    stb.) vezetése
  • Gyártási folyamatok fejlesztésében való
    részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelő üzemben szerzett releváns szakmai
    tapasztalat (elsősorban projektmérnök, folyamatmérnök, gyártástámogató mérnök
    pozícióban)
  • Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek
    (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és
    gyakorlatban való alkalmazásuk, stb.)
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol
    nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Határozott fellépés, csapatmunkára való
    képesség
  • Gyakorlatias beállítottság, jó
    problémamegoldó képesség

Amit
kínálunk:

  • Stabil vállalati
    háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos,
    lendületes csapat
  • Modern
    technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés
helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
kérjük, önéletrajzát „Projektmérnök” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail
címre.

További
információ: +36-30/1939 000