Szériatámogató mérnök (Jászárokszállás)

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Szériatámogató mérnök

Feladatok:

  • Termelés támogatása
  • Gyártási tesztek, elemzések végrehajtása
  • Technológiai folyamatok elemzése, intézkedések lefektetése és kivitelezése
  • Termelési dokumentációk gondozása
  • Beérkező reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás a német központtal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelő üzemben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb.)
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát

„Szériatámogató mérnök” jeligével juttassa el az allas04@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36-30/412-7265; +36-1/550-0103