Szériatámogató mérnök munkatársat keresünk Jászárokszállásra

Német tulajdonban lévő, dinamikusan
fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő
csapatába munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Szériatámogató
mérnök

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Feladatok:

  • Termelés támogatása műszaki oldalról
  • Műszaki technológia irányítása és fejlesztése
  • Kapcsolattartás a magyar és a német társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnöki szakirány)
  • Német és/vagy angol nyelv társalgás szintű
    ismerete szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai
    ismeretek
  • Önálló, pontos, precíz, felelősségteljes
    munkavégzés

Előny:

  • Méréstechnikai alapismeretek
  • Jártasság termék bevezetésében és
    áthelyezésében
  • Közép-és hosszú távú képzés vállalása
  • Gyártásirányítási rendszer és
    minőségbiztosítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú
    munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát

„Szériatámogató
mérnök” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További
információ: +36-30/1939 000