Szerszámgyártás tervező / Technológus

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat

bővülés céljából új kollégákat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártási terv alapján történő szerszámgyártás koordinálása, dokumentálás gyártásirányítási rendszerbe
  • Napi egyeztetés (telefon-email) az anyagyárral
  • Alapanyag rendelések lebonyolítása
  • Szerszámokhoz szükséges alapanyagok rendelés/nyomon követése
  • Kiszállítások nyomon követése

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Egyetemes marás/esztergálás és CNC vezérelt marógép technológia ismerete
  • Német és vagy angol nyelv középfokú ismerete (szóban-írásban)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • CAD/CAM ismeret
  • Gyártásirányítási rendszer ismerete
  • Méréstechnikai alapismeretek
  • Egyetemes marás/esztergálás és CNC vezérelt marógépen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Szerszámgyártás tervező / Technológus” jeligével juttassa el az allas04@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36-30/412-7265; +36-1/550-0103