Technológus munkatársat keresünk Nyírbátorba

Német tulajdonú,
dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan
bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Technológus

Feladatok:

  • Folyamatos, támogató kapcsolattartás a
    felügyelt termelési terület beállítóival
  • A projektmérnök koordinálásával, a
    támogatott termelési területre érkező új termékek technológiáinak honosításában
    való részvétel
  • Technológiai problémák gyökérokának kereséséhez
    szükséges tesztmegbízások végzése, dokumentálása, analizálása a szériatámogató
    mérnök koordinálása mellett

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek
    (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és
    gyakorlatban való alkalmazásuk, stb.)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló és pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Német és/vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési
    lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú
    munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Modern
    technológia és munkakörnyezet
  • Ingyenes céges
    buszjáratok

Munkavégzés helye:

Nyírbátor
(Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,
kérjük, önéletrajzát „Technológus” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail
címre.

További információ: +36 30 1939 000