3D méréstechnikus álláslehetőség (Jászárokszállás)

Német
tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító
vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

3D méréstechnikus

Feladatok:

  • Zeiss típusú Contura mérőgép (Calypso 5.0
    software) használata, komplett felügyelete
  • Mérési programok írása
  • Mérések végrehajtása
  • Új projektekhez tartozó mérések leegyeztetése a
    kollégákkal
  • Minőségbiztosítási osztály támogatása

Elvárások:

  • 3D mérőgépen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • Zeiss Calypso szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú
    munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„3D
méréstechnikus” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu
e-mail címre.

További információ: +36-30/576-3334