Raktáros munkatársat keresünk Jászberénybe

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő
multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres új
kollégákat az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

  • Szükséges alapanyagok mozgatása
  • Raktár rendben és tisztántartása
  • Beérkezett áruk betárolása a tárhelyekre
  • Anyagok, eszközök bevételezése a raktárba
  • Készletek figyelemmel kísérése, leltározása
  • Gyártási megbízások előkészítése adott határidőre
  • Raktárkészlet folyamatos felügyelete, ellenőrzése,
    szükség esetén javítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Műszakokhoz igazodó, ingyenes céges buszjárat

Munkavégzés helye:

Jászberény

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Raktáros”
jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További
információ: +36-30/1939 000