Beszállítói reklamációkezelő munkatársat keresünk Nyírbátorba

Jászárokszállási
multinacionális autóipari beszállító vállalat új kollégát keres az alábbi
munkakörbe:

 Beszállítói reklamációkezelő

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállító partnercégekkel
  • Auditokon való aktív részvétel
  • Beszállítók figyelése és értékelése, jelentések
    készítése
  • Beérkező termékek felügyelete minőségügyi
    szempontok alapján
  • Minőségügyi reklamációk kezelése, indítása,
    szükséges korrekciók kezdeményezése, minőségügyi sztenderdek betartatása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (technikusi vagy mérnöki)
  • Legalább 2 éves releváns, minőségbiztosítási
    területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol és/vagy német nyelvismeret szóban és
    írásban egyaránt
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott
    fellépés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Autóipari minőségbiztosítási területen szerzett
    tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú
    munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk
felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Beszállítói
reklamációkezelő” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu
e-mail címre.

További információ: +36 30 1939
000