Karbantartó projekt mérnök munkatársat keresünk Jászárokszállásra

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő
multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres
munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Karbantartó Projekt Mérnök

Feladatok:

  • Tervszerű megelőző karbantartási folyamat
    fejlesztése, az ezzel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás és egyeztetés a
    társosztályokkal
  • Gyártó területek műszaki támogatása
    karbantartási oldalról
  • Külsős szervíz partnerekkel való kapcsolattartás,
    cégen belül végzett karbantartási feladataik koordinálása, az általuk elvégzett
    munka ellenőrzése, visszajelentése, a vonatkozó munka, - tűz- és
    környezetvédelmi szabályok betartatása
  • A rendszerben lévő karbantartási tervek
    folyamatos ellenőrzése, aktualizálása
  • Pótalkatrész készletek rendszeres
    felülvizsgálata, igény esetén rendelése
  • Karbantartási rendszer fejlesztése, a
    szervíztechnikusok, karbantartók támogatása,
  • Területén a szükséges műszaki
    dokumentációk és jelentések elkészítése, fő problémák meghatározása,
    akciótervek kidolgozása,
  • A területet érintő projektek bevezetésében
    való aktív részvétel műszaki támogatás, más területek projektjeinek kapcsolódó
    támogatása
  • Oktatások szervezése, végrehajtása saját
    kompetenciájának megfelelően
  • A felügyeletére bízott berendezések
    működési/műszaki leírások- és karbantartási utasítások szerinti üzemeltetésének
    biztosítása a rendelkezésre álló erőforrások felhasználásával
  • Beosztott kollégák/alvállalkozók
    munkájának ellenőrzése, a vonatkozó munka, - tűz- és környezetvédelmi szabályok
    betartatása

Elvárások:

  • Műszaki
    affinitás: min. középfokú műszaki végzettség (de lehetőleg felsőfokú)
  • Megbízható,
    munkájában igényes, pontos
  • Önálló
    munkavégzés

  • szervezőkészség, csapatmunka
  • Számítógépes
    ismeret
  • Német vagy
    angol nyelvismeret (legalább kommunikációs szint)
  • B típusú
    jogosítvány

Előny:

  • Hasonló
    feladatkörben szerzett gyakorlat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Vezérléstechnikai, pneumatikai,
    elektronikai ismeretek
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatos
    fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil
    multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus,
    jó csapat, összetartó kollégák
  • Céges
    buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette
érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Karbantartó projekt mérnök”
jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: 06-30/1939 000