Minőségtervezési munkatársat keresünk Jászberénybe

Német tulajdonban lévő, dinamikusan
fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új
kollégát az alábbi munkakörbe:

Minőségtervezési
munkatárs

Feladatok:

  • Mintabenyújtási
    folyamatok (PPAP) támogatása, adott esetben teljes körű lebonyolítása
  • Az
    autóipari vevőkkel minőségügyi témákban aktív kapcsolattartás
  • A
    vállalat integrált Minőségirányítási rendszerének folyamatos fejlesztésének
    támogatása
  • A
    termelés támogatása a vevők igényeinek megfelelően
  • Hibaelemzés,
    statisztikák készítéséhez (heti, havi, éves)
  • Új
    termékek és folyamatok bevezetésének támogatása
  • Reklamáció
    kezelési folyamat aktív támogatása, adott esetben teljes körű lebonyolítása

Elvárások:

  • Műszaki
    végzettség
  • Alapos
    műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök)
  • Aktív
    német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Önálló,
    precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló
    kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Kiváló
    problémamegoldó képesség
  • Egyéni
    és csapatmunkában történő munkavégzés
  • Felhasználói
    szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Felsőfokú
    végzettség
  • Autóipari
    minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Utazási
    hajlandóság
  • Asszertív,
    nemzetközi gondolkodásmód, csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Versenyképes
    jövedelem
  • Folyamatos
    fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil
    multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus,
    jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Minőségtervezési
munkatárs” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30/1939 000