Programozó munkatársat keresünk Jászárokszállásra

Német
tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan
bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Programozó

Feladatok:

  • Működéshez szükséges programok, kezelő
    felületek leprogramozása a rendelkezésre álló szoftverek segítségével
  • Jelenlegi folyamatok (alap, management,
    mellék) dokumentálásának, nyomon követesének elektronikus kialakítása
  • Közreműködés a jövőbeni folyamatok
    kialakításában és annak programokkal történő támogatásában
  • Programozás tekintetében támogatni az
    elfogadott és bevezetésre alkalmasnak talált dolgozói javaslatokat
  • A papíralapú vagy Excel táblás
    adatnyilvántartás átalakítása adatbázisosra
  • A megírt programok dokumentálása
  • A programok felhasználóinak oktatása
  • Egységes programozási struktúra, kultúra
    kialakítása

Elvárások:

  • Szakirányú
    programozói végzettség (közép / felsőfokú), esetleg programozói gyorstalpalló
    tanfolyam, vagy releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft
    .NET keretrendszer, C# programnyelv ismerete (ASP .Net Core, WPF, WinForms)
  • SQL
    adatbázis ismeret (lehetőleg MS SQL Server)
  • Verziókövető
    rendszer ismeret

Előny:

  • Webfejlesztési
    ismeretek

Amit
kínálunk:

  • Folyamatos
    fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil
    multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus,
    jó csapat, összetartó kollégák
  • Céges
    buszjárat

Munkavégzés
helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette
érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Programozó” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36-30/1939 000