Raktári csoportvezető munkatársat keresünk Jászberénybe

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő
multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres
munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Raktári csoportvezető

Feladatok:

  • A
    raktárban dolgozó kollégák munkájának megszervezése, felügyelete
  • alapanyag
    és késztermék raktár napi és heti tevékenységeinek koordinálása, heti és havi
    jelentések elvégzése
  • a
    raktári csapat irányítása munkájának szervezése, műszakbeosztása, szabadságok
    kiadása
  • közreműködik
    a készáru zökkenőmentes anyagáramlásának és kiszállításának biztosításában
    a termékek szakszerű tárolásánál és annak ellenőrzésénél
  • állandó
    kapcsolatban áll a gyártással és a logisztikával, és szorosan együttműködik
    ezekkel a területekkel.
  • raktári
    és árukezelési folyamatok irányítása, tervezése, ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú
    végzettség.
  • Targoncavezetői
    jogosítvány és gyalogkíséretű targonca jogosítvány.
  • 2-3
    éves raktárkezelői szakmai tapasztalat, számítógépes ismeretek.
  • Szervezőképesség
    és jó kapcsolatteremtő készség.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos
    fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil
    multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus,
    jó csapat, összetartó kollégák
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjáratok

Előnyt jelent:

  • német vagy angol nyelvismeret
  • alapfokú SAP integrált vállalatirányítási rendszer
    ismerete

Munkavégzés helye:

Jászberény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette
érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Csoportvezető” jeligével juttassa el
az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36-30/1939 000