Reklamációkezelő munkatársat keresünk Jászberénybe

Német
tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító
vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Reklamációkezelő

Feladatok:

  • Kapcsolattartás
    a magyar és német társosztályokkal/beszállító partnercégekkel/ vevőkkel
  • Hibaanalízis
    készítése, helyesbítő és megelőző intézkedések megtétele
  • Minőségügyi
    probléma elhárító akcióinak nyomon követése
  • Minőségbiztosítást
    segítő időszaki jelentések készítése
    reklamációk kezelése, indítása, szükséges korrekciók kezdeményezése,
    minőségügyi sztenderdek betartatása
  • Auditokon
    való aktív részvétel
  • Együttműködés
    a társosztályokkal, mérnökséggel

Elvárás:

  • Műszaki
    végzettség (technikusi vagy mérnöki)
  • Alapos
    műszaki rajz ismeret
  • Aktív
    német és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló
    kommunikációs és problémamegoldó készség, határozott fellépés
  • Önálló,
    precíz, pontos munkavégzés
  • Egyéni
    és csapatmunkában történő munkavégzés
  • Felhasználói
    szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Autóipari
    minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Hibaanalízisben
    használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, MSA, SPC,
    hibafa elemzés, stb.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes
    jövedelem
  • Folyamatos
    fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil
    multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Jászberény

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Reklamációkezelő”
jelige feltüntetésével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További
információ: +36-30/1939 000