SAP támogató munkatársat keresünk Jászárokszállásra

Német tulajdonú,
dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő
csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

SAP támogató munkatárs

Feladatok:

  • Párhuzamosan több kisebb-közepes
    projektben való részvétel
  • Üzleti igények felmérése, specifikálása
  • Fejlesztési munkák nyomon követése és
    támogatása, aktív részvétel a tesztelésben
  • Fejlesztések felhasználói
    dokumentációjának készítése
  • Oktatás és felhasználói támogatás
  • Aktív részvétel a rendszer élesítésben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • SAP rendszer bevezetési projektben való
    aktív részvétel, 2-3 év
  • Flexibilis és jó csapatjátékos
  • Stabil angol és/vagy német nyelvtudás
    szóban és írásban is
  • Utazási hajlam, több telephely között,
    vagy akár külföldre is
  • Jó elemzési és problémamegoldó képesség
  • Rendszerszervezési, projekt menedzsment
    ismeretek

Előny:

  • ERP rendszer bevezetésében, tervezésében
    szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • SAP S/4HANA ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési
    lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú
    munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„SAP
támogató munkatárs” jeligével küldje el az allas05@miljob.hu
e-mail címre.

További
információ: +36-30/576-3334