Szériatámogató mérnök munkatársat keresünk Nyírbátorba

Német tulajdonú, dinamikusan
fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő
csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Szériatámogató
mérnök

Feladatok:

  • Termelés
    támogatása
  • Gyártási
    tesztek, elemzések végrehajtása
  • Technológiai
    folyamatok elemzése, intézkedések lefektetése és kivitelezése
  • Termelési
    dokumentációk gondozása
  • Beérkező
    reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás
    a német központtal

Elvárások:

  • Felsőfokú
    műszaki végzettség
  • Termelő üzemben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló műszaki és méréstechnikai ismeretek
    (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, különböző mérőeszközök ismerete és
    gyakorlatban való alkalmazásuk, stb.)
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol
    nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói
    szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló, pontos,
    precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil
    multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes
    jövedelem
  • Folyamatos
    fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Dinamikus, jó
    csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

Nyírbátor
(Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük,
önéletrajzát „Szériatámogató mérnök” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30 1939
000