Szerszám előkészítő munkatársat keresünk Jászárokszállásra

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Szerszám előkészítő

Feladatok:

  • CNC forgácsolók munkájának segítése
  • A gyártási megbízáshoz szükséges szerszámok, mérőeszközök, gépalkatrészek előkészítése, szükség szerinti karbantartása, tisztítása, kisebb javítások elvégzése
  • Leltárak, szerszámrendelések kezelése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajzolvasási- és méréstechnikai ismeretek
  • Folyamatos munkarend vállalása (12 órás munkaidő, 3 napos váltásokban)

Előny:

  • Forgácsoló vagy gépésztechnikus képesítés
  • Német és/vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, pályázatát „Szerszám előkészítő” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: 06-30/1939 000