Szerszámkiadó munkatársakat keresünk Jászberénybe

Német
tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan
bővülő csapatába keres új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Szerszámkiadó

Feladatok:

  • Készletkezelés
  • Termeléssel kapcsolatos szerszámok kezelése, raktározása,
    megbízások kezelése
  • Raktári automaták működtetése
  • Vegyi anyagok kiadása, raktározása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Raktári tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnika
    ismeretek
  • Határozottság, pontos, precíz, önálló
    munkavégzés
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú
    munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük,
önéletrajzát

„Szerszámkiadó” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu
e-mail címre.

További információ: 06-30/1939 000