Szúrópróba ellenőr munkatársat keresünk Nyírbátorba

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres kollégákat az alábbi munkakörbe:

Szúrópróba ellenőr

Feladatok:

  • A minőségirányítási rendszerben előírt ellenőrzések, feladatok végrehajtása
  • Nagymértékű selejtképződés esetén azonnali jelzés az adott műszak QM felelősének
  • A hibás, nem megfelelő termékek kezelése, gondoskodás a szükséges azonnali intézkedésről, hatékony bevezetésről és folyamatos ellenőrzésről
  • A hibás, nem megfelelő termékek állandó felügyelet alatt tartása, könyveltetése és a zárolt területekre történő bemozgatása

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Egyéni és csapatmunkában történő munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Műszaki ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális cég stabil háttérrel
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Műszakokhoz igazodó céges buszjáratok a környező településekről

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Szúrópróba ellenőr” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30 1939 000