Termékjóváhagyási munkatárs (Jászárokszállás)

Német
tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító
vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Termékjóváhagyási
munkatárs

Feladatok:

  • Elsőminta
    dokumentáció készítése (PPAP) a vevői követelményeknek megfelelően
  • Elsőminták
    minőségi ellenőrzése, tesztelése
  • Kapcsolattartás
    Verkauf/Sales partnerekkel
    a logisztikai és a gyártó osztállyal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (technikusi képesítés,
    mérnöki végzettség előny)
  • Kiváló műszaki, illetve méréstechnikai ismeretek
    (műszaki rajz, kézi mérőeszközök, stb.)
  • Legalább középfokú német/angol nyelvtudás

Amit
partnercégünk kínál:

  • Versenyképes
    juttatási csomag
  • Stabil
    multinacionális háttér
  • Előrelépési
    lehetőség
  • Dinamikus
    csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés
helye:

Jászárokszállás
(Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

módja:

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Termékjóváhagyási
munkatárs” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu
e-mail címre.

További
információ: +36-30/1939 000