Termelési QM csoportvezető munkatársat keresünk Jászárokszállásra

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő
multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát
az alábbi munkakörbe:

Termelési QM csoportvezető

Feladatok:

  • A termelési
    szegmens gyártásközi ellenőrzése végrehajtásának támogatása
  • Első-darab vizsgálók,
    bejövő áruellenőrök, belső reklamációkezelők és minőségkörök teljes körű támogatása
  • Fejlesztési
    projektekben való aktív részvétel
  • Auditok
    előkészítésében, levezetésében való közreműködés
  • Minőségbiztosítást
    segítő időszaki jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a
    társosztályokkal és a német anyacéggel

Elvárások:

  • Műszaki
    végzettség
  • Alapos műszaki ismeretek
    (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök)
  • Aktív német
    és/vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, precíz,
    pontos munkavégzés
  • Kiváló
    kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Kiváló
    problémamegoldó képesség
  • Egyéni és
    csapatmunkában történő munkavégzés
  • Felhasználói
    szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Autóiparban szerzett
    tapasztalat
  • QM - ismeret
  • Auditok
    támogatásában/levezetésében szerzett tapasztalat
  • Hibaanalízisben
    használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, MSA, SPC,
    hibafa elemzés, stb.)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes
    jövedelem
  • Folyamatos
    fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil
    multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó
    csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Termelési QM
csoportvezető” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36-30/1939 000