Vevői reklamációkezelő munkatársat keresünk Nyírbátorba

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő
multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres új
kollégákat az alábbi munkakörbe:

Vevői reklamációkezelő

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel termékminőség- problémák
    esetén
  • Termékminőség- problémák esetén vevői látogatásokon
    való aktív részvétel, vevői kiértékelések nyomon követése
  • A beérkező minőségügyi reklamációk kezelése
  • Hibaanalízis készítése az ismert hibaanalitikai
    eszközökkel, helyesbítő és megelőző intézkedések definiálásában- illetve
    bevezetésében aktív részvétel és nyomon követés
  • Együttműködés a társosztályokkal és a Németország-i
    anyacéggel

Elvárások:

  • Műszaki rajzolvasási tudás és mérőeszköz ismeret
  • Minimum középszintű, magabiztos angol és/vagy német
    nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Szervezőképesség, önálló döntéshozatal
  • Csapatban történő precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • Vevői auditok támogatásában/levezetésében szerzett
    tapasztalat
  • Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati
    ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, CPL, MSA, SPC)

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség,
    képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidőkeret
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú
    munkalehetőség
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amennyiben
hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát

„Vevői
reklamációkezelő” jeligével küldje el az allas02@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30 1939
000